Hej atje, njerëz! A jeni në gjueti për një marrëveshje të ëmbël në shtëpi dhe vila në Krashichi, Mal të Zi? Kemi një pirg ofertash të mbushura me sharm dhe potencial. Le të bisedojmë për atë që ju jeni pas. Buzz na lart ose të na bjerë një email, dhe ne do të dërgojë disa Të nivelit Të Lartë Krashichi house dhe villa ofron rrugën tuaj.

Tani, le të flasim për etiketat e çmimeve-askush nuk i pëlqen surprizat, apo jo? Mesatarisht, ju po shikoni të kolliteni rreth 200,000 Euro për një shtëpi komode, me rreze të mesme Në Krashichi. Dashuroj pak më posh me një vilë? Ato foshnje fillojnë rreth 600,000 Euro. Mos harroni, këto çmime janë fleksibël. Pak pazar mund të të shohë duke bërë një pazar.
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 35

Shtëpi e re Në Krashichi 30m nga deti me pamje panoramike
  • Pamje e detit
Vilë luksoze e re Në Krashichi me pishinë 10 hapa nga deti
  • Vija e parë
Shtëpi trekatëshe Në Krasici me pamje Nga Gjiri I Kotorrit
  • Ballkon
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
  • Vija e parë
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 138 m2
Vjetër të gurit shtëpia gjendet në qytetin e Kakrc, Lustica
  • Pamje e detit

                        


Zotërimi i një shtëpie apo vile këtu është një jo-brainer, folks. Përveç njomjes së bukurisë Mahnitëse Malazeze çdo ditë, normat e vlerësimit të pronës këtu po ngjiten shpejt. Plus, ekziston komoditeti dhe liria që vjen me të qenit pronari juaj. Për të mos përmendur, nëse keni një sy në pension, ky është një destinacion pozitivisht yjor.

Krashichi? Likeshtë si një fetë parajse. E vendosur midis kodrave smerald dhe Detit Adriatik të kaltër, është një mahnitëse absolute. Grubi lokal është shumë i mirë, njerëzit janë miqësorë, dhe ambienti është po aq i qetë sa një hamak në një erë të butë. Pothuajse harruar për të përmendur - ne kemi marrë disa kisha mjaft mbresëlënëse të vjetra guri të mbushura deri në buzë me histori. Ju nuk do të keni nevojë për një kartolinë kur jetoni këtu!

Agjencia jonë? Po, ne bëjmë të gjitha punimet e këmbëve në mënyrë që të mos keni nevojë. Kërkimi i pronës, dokumentet, negociatat, ju e emëroni atë. Dëshironi të ndjeni qilimat midis gishtërinjve tuaj para se të kryeni? Edhe ne mund ta organizojmë atë. Mos u bëj i huaj. Na hidhni një linjë për të marrë listat më të fundit ose për të organizuar një vizitë në shtëpi dhe vila në Krashichi. Mezi presim t'ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të re shtëpi e ëmbël!